Erwin - producent vacu i rollmasażu, solaria używane i nowe, rollmasaż

  VACU, ROLLMASAŻ Solaria używane i nowe  

Erwin - solaria - Strona główna
   home  e-mail  mapa serwisu
     Strona główna » O Firmie »  

O Firmie

Zapraszamy na stronę: www.vacuerwin.com

Szanowni Państwo,

Firma ERWIN jest firmą nowoczesną, wykorzystującą wieloletnie międzynarodowe doświadczenie w prowadzonej działalności PRODUKCJI URZĄDZEŃ VACU I ROLLMASAŻ oraz sprzedaży nowoczesnego sprzętu opalającego.


Mamy bogate doświadczenie w zakresie handlu jak i serwisu sprzętu - zaufało nam już ponad kilkadziesiąt tysięcy klientów.


F. H. ERWIN jest profesjonalną firmą produkcyjną handlową, doradczą i serwisową, świadczącą swoje usługi na terenie całego kraju. Dla naszych Klientów zrealizowaliśmy dotychczas szereg zamówień.


Podstawową działalnością firmy jest sprzedaż sprzętu opalającego nowego i używanego, lamp, kosmetyków, drobnych akcesoriów do solariów, części zamiennych, sprzętu do ćwiczeń fizycznych. Pomoc w aranżacji studia solaryjnego. Realizacja nietypowych zamówień indywidualnych.

Obecnie firma zajmuje się również profesjonalną produkcją rollmasaży oraz urządzeń podciśnieniowych typu vacu.

WIZJA PRZYSZŁOŚCI FIRMY:

Twoje wyobrażenie o wzorowej obsłudze klienta to nasza dewiza. Będziemy dalej rozwijać tą działalność poprawiając to, co najsłabsze. Podczas naszej 16 letniej obecności na rynku byliśmy postrzegani jako lider wśród dostawców sprzętu używanego. Naszym celem jest osiągnięcie najwyższej doskonałości obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej dla wygody naszych klientów.

drukuj stronę    2014-04-09

Copyright © 2006 ERWIN

PRODUCENT VACU, ROLLMASAŻ, Solaria nowe i używane, lampy, akcesoria i kosmetyki do opalania.